NAUJIENOS IR AKTUALIJOS

                                  MARŠRUTAS  Į  ŽOLINĖS  ŠVENTĘ  ŠIMONYSE

2022 m. rugpjūčio 15 d. važiuos maršrutinis autobusas į Šimonių miestelyje vyksiančią Žolinės šventę pagal šį tvarkaraštį: 

Eil.

Nr.

Stotelės pavadinimas

Laikas

išvykimo

grįžimo

1.

Kupiškio AS

11.00

16.00

2.

Stičkalnis I

11.01

15.57

3.

Stičkalnis II

11.03

15.55

4.

Šnipeliškis

11.05

15.53

5.

Šepeta

11.08

15.50

6.

Papiliai

11.13

15.45

7.

Kinderiai

11.17

15.43

8.

Gaigaliai

11.20

15.40

9.

Nociūnai

11.22

15.37

10.

Dapšiai

11.24

15.35

11.

Juodžiūnai

11.26

15.33

12.

Šimonys

11.30

15.30

 

                                  AUTOBUSŲ  EISMO  PAKEITIMAS

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ autobusai vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais 2022 m. rugpjūčio 15 d. (pirmadienį) važiuos sekmadienio tvarkaraščiu.

                                   2022 M. LIEPOS 6 D. NEVAŽIUOS AUTOBUSAI IŠ KUPIŠKIO:

į Panevėžį 5.20, 6.20, 8.30, 9.40, 12,15, 16.35 val.,

į Kauną 6.30 val.

                                  DĖL  AUTOBUSŲ  EISMO  MOKINIŲ  ATOSTOGŲ  METU

Nuo 2022 m. birželio 27 d. iki rugpjūčio 31 d. (mokinių atostogų metu) UAB ,,Kupiškio autobusų parkas" vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų eismas bus organizuojamas taip:

                                Maršruto pavadinimas

         Išvykimo laikas

                              Važiavimo dienos

Kupiškis–Adomynė–Kupiškis

6.00; 13.00

Trečiadieniais

Kupiškis–Antašava–Kupiškis

6.40; 13.00

Antradieniais

Kupiškis–Biliūnai–Kupiškis

6.15; 14.15

Antradieniais

Kupiškis–Laukminiškiai–Kupiškis

6.40; 14.05

Ketvirtadieniais

Kupiškis–Maksvyčiai–Kupiškis

6.30; 13.00

Trečiadieniais

Kupiškis–Naujosios kapinės–Kupiškis

10.00

Antrą mėnesio šeštadienį

Kupiškis–Panevėžys–Kupiškis

5.20

Darbo dienomis

Kupiškis–Panevėžys–Kupiškis

9.40

Darbo dienomis ir šeštadieniais

Kupiškis–Panevėžys–Kupiškis

11.40; 16.10

Visomis savaitės dienomis

Kupiškis–Subačiaus mstl.–Kupiškis

7.50; 14.00        

Trečiadieniais

Kupiškis–Šimonys–Kupiškis

6.30; 12.00

Antradieniais

Kupiškis–Vainiūniškis–Kupiškis

6.00; 13.15

Ketvirtadieniais

Kupiškis–Žadeikiai–Kupiškis

5.55; 12.55

Trečiadieniais

                                  DĖL  AUTOBUSŲ  EISMO  PAKEITIMŲ

2022 m. birželio 24 d. (penktadienį) ir liepos 6 d. (trečiadienį) UAB ,,Kupiškio autobusų parkas" autobusai vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais važiuos sekmadienio tvarkaraščiu.

                                   DĖL  AUTOBUSŲ  BILIETŲ  KAINŲ

Vadovaujantis Kupiškio rajono savivaldybės tarybos 2022 m. balandžio 28 d. sprendimu Nr. TS-120, nuo 2022 m. birželio 1 d. didinamos UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ vietinio reguliaraus susisiekimo autobusų bilietų kainos.

                                    DĖL  MARŠRUTO  ATNAUJINIMO

Nuo 2022 m. gegužės 20 d. atnaujinamas UAB ,,Kautra“  tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutas Kaunas–Biržai–Kaunas. Autobusas visomis savaitės dienomis iš Kupiškio autobusų stoties į Biržus per Skapiškį, Pandėlį važiuos 12.30 val., į Kauną – 16.10 val.                               

                                   DĖL AUTOBUSŲ EISMO Į NAUJĄSIAS MIESTO KAPINES 

Į Naująsias miesto kapines autobusų eismas bus organizuojamas taip: balandžio 30 d., gegužės 1, 14 d., birželio 4, 5, 11 d., liepos 9 d., rugpjūčio 13 d., rugsėjo 10 d., spalio 8, 31 d., lapkričio 1, 2 d.  (lapkričio mėnesį galimi autobusų eismo pakeitimai).

Autobuso išvykimas iš autobusų stoties 3 (Panevėžio) aikštelės 10.00 val. ir nuo kapinių 11.10 val.

                                    2022 M. BALANDŽIO 18 D. NEVAŽIUOS AUTOBUSAI IŠ KUPIŠKIO:

į Kauną 6.30 val.,

į Panevėžį 5.20, 6.20, 8.30, 9.40, 12.15, 16.35.

                                   AUTOBUSŲ  EISMO  PAKEITIMAI

UAB ,,Kupiškio autobusų parkas“ autobusai vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais  2022 m. balandžio 18 d. (pirmadienį) važiuos sekmadienio tvarkaraščiu, balandžio 19, 20, 21, 22 d. – tvarkaraščiu, numatytu mokinių atostogų metu.